neděle 30. srpna 2015

Něco málo o mě

Jak začít? Asi stručným popisem : D

Jako každá holka se zajímám o spoustu věcí, od oblečení, doplňků a kabelek, přes fotografování, vaření a pečení až po hudbu, zvířata a přírodu.

Tento blog i můj youtube kanál bych chtěla věnovat hlavně fotografování, nakupování, outfitování atd.

Fotografování se věnuji spíše jako amatér, ale i tak už sem získala dvě ocenení. A dále bych toto umění rozvíjela dál, ale v posledních letech nebylo příliš času a příliš věcí, které by stály za zmínku.
Ráda bych sem přidávala fotografie a znala Váš názor na fotografie, které už byly dříve, ale převážně nově pořízené.

Možná si myslíte, že jsem obyčejná holka, ale zas tak to není pravda.
Nehoním se za nejnovějšími trendy, ani nejdražšími kousky oblečení, nemyslím jen na módu a oblékání, ale mezi mé koníčky patří například chov "zajochů".
Ano, dříve sem byla hrdá majitelka velké "bandy zajochů", ale i když se to nezdá, tyhle chlupatá zvířátka jsou strašně náchylná a ze 7 mazlů, zůstali jen 3. A jak to tak bývá, přišla jsem o toho nejlepšího a nejposlušnějšího. Ale o tom zase jindy...

Jsem jaká jsem....ani hubená a ani tlustá, ani nejkrásnější a nejbohatší nasvětě,ale jsem to já.

Podle mého názoru, je každá žena krásná, nezáleží na mírách, ale na tom, zda svá kila umí nosit. Mnohé ženy si myslí, že se mužům libí štíhlé až skoro vyzáblé, ale opak je pravdou, většina mužů touží po ženě s křívkami a druhým pravdivým opakem je, že jen my samy ženy máme nutkání hladovět a držet šílené diety jen pro náš vlastní dobrý pocit a nebo poslocháme "hloupé" okolí, které je jen velmi zamindrákované.

Je to jen hloupý trend!
 Miluju čančání, fintění a samozřejmě nakupování, taky jako každý, ale je tu jeden podstatný rozdíl.
Nejsem z těch, kteří nakupují za šílené peníze, jen proto, že je to značkové a nebo prostě proto, že to má už někdo jiný a já to musím také nutně vlastnit. NE!
Můžeme se stylově obléknout, i když nakupujeme v secondhandech. A hlavním plusem je, že existuje jen malé procento pravděpodobnosti, že kousek, který si tam koupite, bude mít další miliarda lidí.

Celý svůj život si řídím heslem: "Hodně věcí, za málo peněz, ale kvalitně!"

Nesnáším drahé nákupy!

Ten kdo zastává stejný názor, že:
každá žena je krásná
hezky obléknout se dá i za málo pěněz
a
 zvírata jsou naši nejvěrnější přátelé 

 Tak jste na správném místě

Čtěte, komentujte a sdílejte...Vaše Lilly