neděle 24. dubna 2016

Isana - S.O.S clear pero proti tvorbě akné

Ahoj holky,

určitě všechny dobře znáte nepříjemné zarudlé místo, ze kterého se po pár hodinách vytvoří nevzhledný pupínek, který musíme zakrývat korektorem a nánosem make-upu.

Nedávno jste v mém haulu mohli vidět tento přípravek, který jsem si pořídila v drogerii Rossmann a slíbila jsem Vám jeho recenzi. A tak s ní dnes přicházím. Pokud jste tento nákup prošvihli koukněte zde.
Tento gel proti akné je určený pro mastnou a nečistou pleť. Jeho složení z kyseliny salicylové a zinku pomáhá vysušovat postižené místo a předchází jeho dalšímu rozvinutí.

Ihned po nanesení se gel vsákne, takže nezůstávají žádné skvrny. Sama jsem to ještě nezkoušela, ale myslím, že by přes něj bylo možné nanést i lehčí BB nebo CC krém. Osobně ale doporučuji použít gel na vyčištěnou pleť v době, kdy zrovna nemáme v plánu někam vyrazit.A jak je vlastně přípravek nejúčinnější?

Pro 100% účinek je nejdůležitější, aby jste pupínek namazali okamžitě poté, co se objeví. Stačí využít pouze malé množství, jelikož se přípravek perfektně roztírá. U mě osobně zarudnutí mizí do hodiny od aplikace.Musím říct, že jsem nečekala žádný velký zázrak od přípravku, který stál kolem 50 Kč. Ale opak je pravdou.Testovala jsem ho již přibližně 6x a až na 2 případy, kdy jsem pupínek nenamazala první den, fungoval na 100%.

A co Vy, už máte zkušenost s tímto přípravkem? Krásný víkend


Vaše              


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji mnohokrát za komentář :-)